Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Úložné a předsíňové lavice

Zobrazujeme: 1-48 of 236

Lavice s úložným prostorem: praktická i krásná

Lavice s úložným prostorem je kusem nábytku, který bývá často neprávem opomíjen. Tento nábytek nebývá považován za tak nepostradatelný, jako je pohovka, jídelní stůl nebo skříň, my vám ale ukážeme, že úložná lavice má své nezpochybnitelné výhody. vidaXL pro vás má velký výběr lavic s úložným prostorem. Tyto lavice mívají buď odklápěcí víko, anebo zásuvky v přední straně.  

Nepostradatelný kus nábytku

Pokud máte malé děti, víte o problémech s rozházenými botami svoje. Úložný box nebo botníková lavice do předsíně je ideální řešení takových problémů. Můžete ho použít k ukládání obuvi a vaše děti snadno najdou ráno svůj oblíbený pár. Lavici s úložným prostorem můžete využívat také v obývacím nebo dětském pokoji k ukládání hraček. V neposlední řadě se dá používat také na ukládání polštářů, přikrývek, přehozů nebo doplňků, které zrovna nepoužíváte.

Úložné lavice s víkem nebo se zásuvkami

U vidaXL naleznete širokou škálu praktických úložných lavic. Před tím, než se rozhodnete pro některou z nich, je rozumné se nejdřív zamyslet, co přesně budete ve své zbrusu nové lavici skladovat. Lavice s víkem obvykle poskytuje mnohem více úložného prostoru než ta se zásuvkami. Tyto modely jsou také širší a někdy mají opěrky. Lavice se šuplíky nebo košíky působí obvykle rustikálním dojmem, ale vypadá skvěle také v moderním interiéru. 

Sety lavic

Pokud potřebujete spoustu úložného prostoru, bude set úložných lavic pro vás to pravé. Obdržíte tak například set dvou úložných lavic s taburetem. Taburet má rovněž dvojí funkci: jednak si na něj můžete natáhnout unavené nohy, jednak se v něm dají skladovat drobnější předměty.

Zobrazit více