Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Úprava oken

Různé druhy rolet

Pokud chcete mít doma více soukromí, ale nemáte rádi tradiční záclony a závěsy, budou pro vás rolety tím nejlepším řešením. Jejich největší výhodou je, že přes den se dají srolovat, takže jsou téměř neviditelné. S tímto druhem zastínění oken se budete moci rozhodnout, kolik z okolního světa chcete vidět a kolik slunečního světla chcete nechat pronikat dovnitř. U vidaXL najdete skvělý výběr různých druhů rolet, ale také klasické i vertikální žaluzie, záclony a poloprůhledné i zatemňovací závěsy v různých barvách a provedeních.

Normální a blackout rolety

Pokud chcete mít na spánek dokonalou tmu, jsou pro vás blackout rolety jednou z nejlepších možností ke zvážení! Tyto fantastické rolety mají vrstvu, která kompletně brání pronikání světla zvenčí. Budete tak mít v ložnici potřebnou tmu, i když máte před oknem pouliční osvětlení. Blackout rolety se ale hodí také do obývacího pokoje, kde během léta mohou vytvořit příjemný chládek, protože chrání interiér před pálícím sluncem. Další variantou jsou zatemňovací závěsy s tunýlkem nebo kovovými kroužky.

Rolety s potiskem noc a den

U vidaXL vám nabízíme velký výběr závěsů, žaluzií a rolet v nejrůznějších provedeních a barvách. V současné době jsou velmi populární tzv. rolety noc a den, někdy také nazývané rolety zebra. Ty sestávají ze dvou vrstev, které mají střídavě tmavé a transparentní pruhy. Když máte tyto rolety spuštěné, můžete zarovnáním pruhů umožnit pronikání určitého množství světla dovnitř. Klasické jednobarevné a neprůhledné rolety zase vytvoří klidnou atmosféru v chaotickém interiéru a jejich velká jednolitá barevná plocha prozáří celý pokoj.

Zobrazit více