Výhodné nabídky 24/7
Doprava zdarma na všechny produkty
Kiyoh hodnocení: 4 / 5

Chovatelské potřeby

Zobrazujeme: 1-48 of 746
  • ...

Chovatelské potřeby online u vidaXL

Pokud hledáte zboží pro svého nejlepšího zvířecího kamaráda, pak jste na stránkách vidaXL na tom správném místě. Nabízíme vám nejrůznější potřeby pro psy, kočky, ale také pro ptáky, králíky nebo rybičky. Vaši mazlíčci si díky nim pobyt u vás doma více užijí a budou se radovat ze života. V našem e-shopu nenabízíme jen chovatelské potřeby, které zpříjemní pobyt vašich čtyrnohých přátel v bytě, jako jsou škrabadla pro kočky nebo pelíšky pro psy, ale také venkovní voliéry pro ptáky a dokonce i kurníky a králíkárny. Prohlédněte si celou naši nabídku na vidaXL.cz.

Cestování se psem nikdy nebylo tak snadné

Každý pejskař chodí se svým chlupatým kamarádem rád na procházky. Když je váš pejsek ale příliš malý, nebo už není nejmladší, stává se, že na delších procházkách začne za vámi zaostávat, zadýchává se, a vy se musíte vrátit. Pro takové případy existuje praktický kočárek pro psy, který je elegantním řešením, jak s sebou vzít pejska i na dlouhé pochůzky po městě. A protože jsou naše kočárky skládací, můžete je snadno převážet v autě. Pokud se vydáváte na cesty, přijde vám vhod klasická přepravka pro psa, a nadšeným cyklistům také vozík za kolo pro psa. Podívejte se na naši nabídku, a vezměte s sebou svého pejska na výlet!

Od kurníku až po filtr do akvária

Pokud jde o chovatelské potřeby, najdete u vidaXL opravdu ledacos. Zajímá-li vás akvaristika, máme pro vás oblíbené LED osvětlení akvária, pokud jste milovník křečků, potěší vás houpací síť pro křečka. Zkrátka u nás nepřijdou ani chovatelé drobných hospodářských zvířat pro které máme kvalitní dřevěné kurníky a králikárny. Prohlédněte si naše zboží a něco svým zvířatům objednejte. Určitě budou nejspokojenější na celém světě.

Zobrazit více