. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Tyto 4 skvělé trendy potřebujete mít doma

Interiér

Chtěli byste proměnit své bydlení? Pak na nic nečekejte a pusťte se do toho! Rozhodování o designu a stylových vibracích pro váš domov je zábavný a kreativní proces. Najít tu správnou atmosféru pro každou místnost a zároveň se postarat o funkční a praktickou stránku nemusí být nic složitého. Při výběru nábytku a malých detailů, které vašemu bydlení dodají osobitost, potřebujete zejména dostatek inspirace.

A také zjistit, co se vám vlastně nejvíc líbí! Proto jsme vytvořili průvodce nejpopulárnějšími trendy současnosti. Přečtěte si o úžasném eklektickém trendu a naučte se, jak ho uplatnit ve svém obývacím pokoji. Objevte, jak proutěný a ratanový trend může rozjasnit vaši ložnici a dodat jí ten příjemný pocit útulnosti. Inspirujte se, jak můžete vytvořit luxusní atmosféru ve své jídelně se zlatými akcenty.

Každý pokoj vašeho domova si zaslouží vyniknout. A k tomu vám doporučujeme využít možnosti krásného sametového trendu. Sdílíme s vámi tipy a triky, nábytková řešení a doplňky, které ladí s každým trendem. Pojďme rovnou na to!

 

Eklektický obývací pokoj

Tajemstvím zvláštního efektu eklektického trendu je neočekávaná kombinace prvků. Dosáhněte vyváženého vzhledu smícháním barev a vzorů, které obvykle nejdou až tak dobře dohromady. Pro váš eklektický obývací pokoj doporučujeme vybrat základní barvy z výrazné barevné palety a poté ji utlumit neutrálními tóny.

Pořiďte si moderní pohovku ve výrazné barvě a postavte vedle ní dřevěný konferenční stolek ve vintage provedení. Pak si vyberte jasně zbarvené křeslo a k němu skandinávský odkládací stolek. Bohémským stylem inspirované dekorace a koberec se zajímavým vzorem doplní celkový vzhled pokoje.

 

 

 

Proutí & ratan ve vaší ložnici

Pokud se chcete probouzet v hřejivé a příjemné ložnici, zařiďte ji nábytkem a zkrášlete dekoracemi z proutí a ratanu. Tento trend pracuje s přírodními materiály a dokáže vytvořit jemnou, měkoučkou atmosféru, ve které se tak dobře spí a dobíjí energie na další den.

Vyberte si postelový rám z přírodního ratanu. Zkombinujte ho s dřevěnými nočními stolky s proutěnými výplety. Použijte neutrální odstíny, ale přidejte dotek výraznější barvy, abyste svůj pokoj rozjasnili. Nezapomeňte pozvat dovnitř trochu přírody. Živé rostliny jsou ideálním završením (nejen) tohoto stylu.

 

 

 

Stylové stolování se zlatými akcenty

Možná už dlouho toužíte po stylově a moderně zařízeném jídelním koutě. Máte samozřejmě pravdu, jídelna jako místo, kde se setkává celá rodina ke společnému jídlu, si rozhodně zaslouží speciální pozornost. A co když rádi zvete přátele na večeři a sklenku něčeho dobrého? Pak by vaše jídelní rozhodně měla zazářit. Doporučujeme vám věnovat pozornost trendu zlatých akcentů.

Vyberte si jídelní nábytek, kde se kombinuje dřevo se zlatými detaily. Pořiďte si svítidla se zlatou povrchovou úpravou, které přispějí k atmosféře krásy a elegance. Příborník ve zlatém provedení doplní vzhled vaší jídelny a zároveň nabídne další úložný prostor. Popřemýšlejte také o zlatých příborech nebo jiných drobných jídelních doplňcích pro luxusní večeře.

 

 

 

Zaujměte na první pohled se sametem

Sametový trend je výzvou k odvážným designovým rozhodnutím. To je také důvod, proč je sametový trend stále tak populární. Použijte tento unikátní materiál v těch místech vašeho domova, které chcete umístit do centra pozornosti. Samet k sobě přitahuje pozornost sám od sebe. Sametová pohovka přinese do vašeho obývacího pokoje luxusní akcent. Pro váš útulný koutek na čtení si vyberte sametové křeslo.

Do ložnice přidejte sametové noční stolky s jejich romantickým vzhledem. Nebo možná krásnou sametovou lavičku k nohám postele. Útulné sametové vibrace prohřejí váš domov, jsou tudíž ideální pro chladnější období. Když přijde na dekorace, neváhejte investovat do sametových doplňků, které styl vašeho bydlení dovedou k dokonalosti.

 

 

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .