. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Safari styl: moderní pojetí

 

 

Styl safari je jedním z prominentních interiérových designů, které se časem jen zlepšují. Tento design na téma afrických savan kombinuje klasický a odvážný vzhled se syrovou krásou africké kultury a dokáže nás přenést zpět v čase. Pokud svůj stávající interiérový design obohatíte o nábytek ve stylu safari, můžete si vytvořit bydlení s unikátním, neopakovatelným šarmem.

Safari design umožňuje neuvěřitelnou kreativitu a hodí se do každé místnosti nebo rohu vašeho domu, včetně venkovního bydlení. Zakomponovat safari styl do vašeho současného bydlení může být trochu náročné, protože se ledacos může pokazit. I když je naprosto v pořádku pracovat se silnými a odvážnými detaily, stává se, že se to krapet přežene. Pokud se chcete vyhnout atmosféře přeplněné savany, postupujte podle níže uvedených tipů a vytvořte vyvážený a moderní safari vzhled.

 

Podklad

Když se podíváte na interiéry, které se inspirovaly atmosférou safari, okamžitě zaznamenáte akcentové kusy, exotickou energii a nadčasové povrchy. Působí dynamicky, ale jsou také uklidňující, teplé a příjemné, a do vašeho moderního domova vnesou unikátní chaotickou harmonii divoké přírody. Abyste mohli používat všechny tyto mimořádné detaily, potřebujete silný podklad.

 

Správné barevné schéma – inspirované africkými krajinami

Pro pozadí vybírejte neutrální a teplé barvy, které vám umožní hodně kreativity. Popojděte do hloubi savany ještě dál s čokoládovými tóny, šedavou bílou, khaki a zemitými odstíny zelené. Neváhejte a pohrajte si s výraznějšími barvami pro inspirující kontrasty, které definují safari look. Terakota je jedna z možností, zatímco silné červené nebo modré tóny v místnosti vytvoří výrazné ohnisko.

Samozřejmě, že nezapomínáme na zvířecí vzory a potisky, bez kterých se žádné safari neobejde – zebra, leopard, krokodýl. V souladu s vaším barevným schématem použijte zvířecí potisky na různých detailech a doplňcích pro jemnou savaní atmosféru. Nebo, pokud cítíte více inspirace, najděte si tapetu se zvířecím potiskem a nalepte ji vedle nábytku v neutrálních tónech.

 

Give your interior decor a little western flair and wild charm with our real cowhide rug! Soft and smooth, this cow skin rug will create a cosy and warm ambience in any room.     This wallpaper Exotic Monkeys is part of the Noordwand basic wallpaper line where you can find wallpapers for every type of room and everybody's taste.    Our modern rug with its beautiful zebra design will be an eye-catcher in every interior!

 

Materiály

Nejlepší vlastností stylu safari je způsob, jakým si zvete přírodu do svého domova. Materiály musí být přirozené: exotické dřevo, ratan, bambus, kámen, len a bavlna. Hedvábí je ideální pro dekorace, zatímco umělá kožešina, pokud použitá s mírou, je nutností.

 

Nábytek

Navrhování interiéru ve stylu safari začíná správným nábytkem. Doporučujeme přírodní, ale exotické dřevo, jako je mangovník. Ratan je vždy dobrá a svěží volba a ,stejně jako bambus, velmi dobře poslouží svému účelu. Kromě klasických robustních stolů, židlí se složitým designem a odvážných pohovek nezapomeňte ani na menší předměty, které do místnosti přinesou safari kouzlo.

 

Our poly rattan chair is a perfect combination of style and functionality. It adds a touch of fun and comfort to your garden or patio!     If you're looking for a simple touch of the natural style as well as practical function, these distinctive coffee tables will do the trick.    Our teak mirror is more than a practical day-to-day object; it is also an attractive decoration for your home.

 

Detaily

Výběr různých doplňků je ve skutečnosti ta nejlepší část, která bydlení dává ten pravý safari vzhled. Přidejte do svého obývacího pokoje vintage truhlu, houpací síť nebo koženou butterfly židli. Pohovka zafunguje nejlépe se vzorovaným přehozem a v sousedství pokojových rostlin a zdůrazněná zvířecím potiskem nebo jutovým kobercem. Záclony v neutrálních tónech dodají lesku výrazným interiérovým doplňkům – dělící stěny, prvky ve stylu tribal, jako jsou sochy, masky nebo nástěnná díla. Glóby v takovém prostředí vypadají prostě úžasně a podobně také zarámované staré mapy.

Seznam může pokračovat. Spolehněte se na svou fantazii a pozvěte tento žhavý a moderní safari styl do svého domova. Zařizovat ve stylu safari je o objevování, hřejivé atmosféře a zklidňující přírodě, nechte se tudíž inspirovat našimi nejlepšími kusy ve stylu safari.  

 

Add some greenery to your interior with this lifelike artificial bamboo. The bamboo is 110 cm high and will be a great choice for your home or office interior.      This room divider, measuring 160 cm in width and 170 cm in height, is ideal for creating privacy or sectioning off a part of the room. It will make a practical as well as decorative addition to your bedroom, living room or office.      Wow your quests with your sense of style by serving them wine and spirits from this highly decorative globe bar!

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .