Jak fungují aukce?

Jak se mohu zúčastnit aukce?
Abyste se mohli zúčastnit aukce, musíte být přihlášení ke svému uživatelskému kontu a mít aukční přezdívku. Pokud už máte konto, ale ještě jste si nezvolili aukční přezdívku, budete požádáni o vytvoření přezdívky před vaším prvním přihozením.

Aukční přezdívka
Vaše aukční přezdívka se zobrazí pokaždé, když v aukci přihodíte. Aukční přezdívka je veřejně zobrazená v historii příhozů, ke které se dostanete tím, že pod tlačítkem přihodit kliknete na link, který zobrazí počet příhozů.

Mohu stáhnout nebo zrušit svůj příhoz?
Pokud přihodíte v aukci na vidaXL, uzavíráte závaznou smlouvu. Přesto je možné nabídku před koncem aukce vzít zpět, ale jen za výjimečných okolností. Pro další informace prosím kontaktujte náš zákaznický servis.

Výjimečné okolnosti:
Při zadávání své nabídky jste udělali chybu, např. 15000 Kč místo 150 Kč.
Popis zboží byl po zadání vaší nabídky značně pozměněn.

Pravidla aukcí 

  • Pouze nové zboží
  • Doprava zdarma & vrácení zboží zdarma
  • Žádné aukční poplatky navíc
  • Aukce začínají na 30 Kč

Vyhrál(a) jsem aukci
Přejděte do nákupního košíku a uhraďte produkt, který jste vyhráli v aukci. Objednávku musíte dokončit do 3 dnů.

Vezměte prosím na vědomí, že stejný produkt si nemůžete koupit, pokud nedokončíte transakci vyhrané aukce.

Vydražil jsem zboží, ale už ho nechci zakoupit 
Přihazování nebo nákup na stránkách vidaXL je považováno za smlouvu, a vy jste tedy povinni zboží zakoupit. Pokud máte presto pocit, že máte legitimní důvod pro to, abyste si zboží nakonec nekoupili, můžete kontaktovat náš zákaznický servis a vysvětlit svou situaci.

V případě, že nebudeme souhlasit se zrušením transakce a vy zboží nezaplatíte, na vašem účtu bude zaznamenána nezaplacená položka. Pokud bude na vašem účtu zaznamenáno příliš mnoho nezaplacených položek během krátkého časového úseku, bude váš účet pozastaven.

 


Příloha/přílohy

Všeobecné podmínky aukcí