Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

Popis a vlastnosti

Tento jídelní stůl se pyšní vintage elegancí. Konstrukce z masivního recyklovaného dřeva v kombinaci s ocelovým křížovým rámem působí industriálním a vintage dojmem. Jedná se o atraktivní nadčasový doplněk do vašeho bydlení.

 

Tento jídelní stůl je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které bylo získáno z trámů, podlah a nosníků ze starých zbořených budov, a může obsahovat různé druhy dřeva, jako je sheesham (palisandr), borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovníkové dřevo, akácie apod. To znamená, že recyklované dřevo si zachovává vlastnosti všech těchto různých druhů dřeva. Recyklované dřevo je již vyzrálé, zvětralé a sušené, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Vynikající řemeslné zpracování a esteticky přitažlivá kresba dřeva dává každému kusu nábytku jedinečný a od všech dalších kusů lehce odlišný charakter. Jídelní stůl je celý ručně vyrobený. Každý krok výrobního procesu je prováděn s největší péčí, ať už jde o leštění, natírání nebo lakování. Ocelové nohy spolu s ocelovým křížovým rámem jsou základem robustní konstrukce stolu a také zdůrazňují industriální šarm tohoto jídelního stolu. Sestavení tohoto produktu je snadné.

 

Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý z našich stolů jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

  • Materiál: deska z masivního recyklovaného dřeva + ocelové nohy s práškovým nástřikem
  • Rozměry: 140 x 70 x 75 cm (D x Š x V)
  • Leštěné, natřené a nalakované
  • S ocelovým křížovým rámem
  • EAN: 8719883551272
  • SKU: 247439
  • Značka: vidaXL

vidaXL Jídelní stůl 140 x 70 x 75 cm masivní recyklované dřevo

Značka : vidaXL
Prodejce : vidaXL
Barva
Velikost
6619 Kč
Vč. DPH
Není skladem

Recenze (0)

Loading...