Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

O nás

vidaXL – Žít lépe za méně peněz!

vidaXL je mezinárodní on - line prodejce . " Nabízíme překvapivou škálu výrobků sestávajících z tisíců článků z kategorií , jako domů, zahrada , garáž , domácí kutily a oblečení . " Navíc ve všech zemích , ve kterých působíme , nabízíme zákaznický servis v rodném jazyce . Podívejte se na náš firemní film zde:

Proč jsme tady ?

Spotřebitelé jsou stále více a více cenově vědomý . vidaXL nabízí produkty potřebné v domě a kolem něj za konkurence schopné ceny , a chtějí , aby tyto produkty byly přístupné co největšímu počtu zákazníků možné .
 

Jak můžeme toto dosáhnout ?

Vybíráme produkty s vysokou poptávkou a kupujeme jich přímo od zdroje , ve velkém . Jsme schopni ovlivnit design a balení výrobků , což nám umožňuje optimalizovat pro celý dodavatelský řetězec , a nakonec naši zákazníci zaplatí za výrobky velmi rozumnou cenu .


Pro koho ?

Naše výrobky prodáváme různým cenově-uvědomělým spotřebitelům po celé Evropě, Spojených státech a Austrálii, máme přes 31 internetových obchodů a vždy tvrdě pracujeme na rozšíření a oslovení ještě více zákazníků

Náš příběh

Všechno to začalo s on - line prodejem produktů v malém , ale to rychle se proměnilo nejen na obrovský růst , ale i výrobu výrobků pod vlastní značkou vidaXL. Počet výrobků vyrobených výhradně na základě vidaXL vlastní značky rostla exponenciálně , a rozšířili jsme svůj trh do několika evropských zemí. Vlastní vidaXL.com internetové obchody byly dalším logickým krokem v úspěšném příběhu. Úspěch společnosti spočívá v získávání a nabízení produktů při ještě lepší konkurenceschopné ceny tím , že neustále hledáme snížit náklady , a to bez kompromisů na kvalitě . Základem efektivní organizace , s jasným a jednoznačným zaměřením na hodnotu za peníze , byl nakonec založen tímto způsobem .


Co slibujeme našim zákazníkům

Jako zákazník vidaXL nás můžete držet na tyto sliby :


Dobrá cena

Neexistuje nic , co bychom nenáviděli více než přečerpání na produktech, a věříme , že nejsme v tom sami . Tím, že udržujeme úplnou kontrolu nad všemi procesy v celém dodavatelském řetězci , budeme vždy schopni nabízet naše produkty za konkurenceschopnou cenu .


Dobrý servis

Nabízíme našim zákazníkům dobré služby . Pokud máte dotaz týkající se produktu , přepravy nebo platby , naši zástupci zákaznického servisu jsou vždy připraveni pomoci , ve vašem rodném jazyce . A doprava a naávrat zboží jsou vždy zdarma na webových obchodech vidaXL . Samozřejmě něco se může pokazit jednou za čas . Pokud se tak stane pro vás jako zákazníka , slibujeme tento problém vyřešit k Vaší spokojenosti .


Dobrý pocit

S nákupem od vidaXL se cítíte dobře . Můžete si koupit výrobky vidaXL přes některou platformu která vám nejvíce vyhovuje , a dodatečně slibujeme že nakupování na vidaXL vám dá nával pocitu dobrého nákupu .

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK
checkmark

Exkluzivní nabídka pro naše členy

checkmark

Produkty ve slevě

checkmark

Nově v nabídce a trendy

checkmark

Obdržíte slevu 150 Kč**

vidaXL respektuje vaše soukromí
*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč