Překvapivý výběr
Doprava zdarma
Výhodné ceny

  

Slevové kupóny vidaXL

Ušetřete se slevovými kupóny vidaXL, které najdete na této stránce. Nezapomeňte se přihlásit k našemu newsletteru a podívejte se na naše další výhodné denní a týdenní nabídky.

Příjemné nakupování!


 

 

     10% sleva na vybrané produkty, zobrazené na stránce >     

 s kódem:  VYPRODEJXL 

 

 

Slevový kód se vztahuje na vybrané produkty, zobrazené na stránce. Minimální cena objednávky 3 799 Kč.

Nelze kombinovat s dalšími slevovými kódy.

Platí od:  2020-06-24

Platí do:  2020-07-21

 

 

Přihlaste se k našemu newsletteru a obdržíte nejen slevu 150 Kč, ale také naše pravidelné novinky, nabídky a slevové kódy!


 

 

Objevte naše denní a týdenní výhodné nabídky:

 

 

Slevové kupóny vidaXL a speciální nabídky

Ve vidaXL si nade vše ceníme dobré ceny. Nepřehlédněte naše slevové kupóny vidaXL, které najdete na této stránce, protože naše už tak nízké ceny s nimi budou ještě atraktivnější. Slevové kódy pravidelně aktualizujeme. Jen tak si můžeme být jistí, že u nás nakoupíte celou řadu produktů za nejnižší ceny, ať je to nábytek, zahradní altán, nový plot nebo sportovní zboží.

Doprava je ve vidaXL vždycky zdarma a nezáleží na tom, zda kupujete miniaturní dekoraci pro vaše bydlení, ohromný set zahradního nábytku nebo rotoped.

 

Jak použít slevové kupóny vidaXL

Využít slevový kód vidaXL je velmi snadné. Jednoduše přidejte slevový kód do políčka pro slevový kupón ve vašem nákupním košíku a sleva se automaticky odečte z celkové částky. Ujistěte se, že si přečtete podmínky slevového kódu a že ho můžete uplatnit ve vaší objednávce!

 

Získejte slevu 150 Kč přihlášením k našemu newsletteru

Jako uvítací dárek za přihlášení k našemu newsletteru získáte slevu 150 Kč k vaší první objednávce. Jako přihlášený příjemce newsletteru se také jako první dozvíte, zda se objevily nové slevové kupóny vidaXL, výhodné nabídky nebo nové produkty. Budeme vás totiž pravidelně informovat o aktuálních novinkách a trendech, speciálních akčních nabídkách a nových produktech v naší nabídce.

 

Denní a týdenní nabídky vidaXL

Každý z našich produktů si zaslouží speciální pozornost. A proto se naše denní nabídky týkají širokého sortimentu zboží od nábytku dovnitř i na zahradu až po sportovní zboží, hračky a nářadí. Když se objeví výhodná denní nabídka, je třeba jednat rychle, protože tyto výhodné akce platí jen 24 hodin. Poslední, ale neméně zajímavé jsou naše týdenní nabídky vidaXL. Tyto akční slevy, jak jste už určitě uhádli, platí po celý týden. Další výhodné ceny a akce najdete na naší speciální stránce výhodných nabídek.