Nafukovací bazén

null

Najděte levný nafukovací bazén

vidaXL je tím pravým místem, pokud hledáte cenově dostupný nafukovací bazén. Bazény jsou obvykle velká investice, ale nafukovací bazén si může dovolit téměř každý. Máme skutečně velký výběr, od velkých bazénů pro celou rodinu nebo skupinu přátel až po prostorově úsporné, které perfektně doplní malou zahradu. Tento typ bazénu je velmi flexibilní –⁠ můžete ho přemisťovat, aby byl vždy na slunci, a když ho právě nepoužíváte, můžete ho jednoduše uskladnit.

 

Pořiďte si nafukovací zahradní bazén pro zábavné léto

Co uděláte, pokud jsou všechny veřejné bazény v okolí příliš přeplněné a soukromé jsou příliš drahé? Neváhejte a pořiďte si vlastní nafukovací bazén!

Nafukovací bazén není jen pro děti. Během letních měsíců se stane zdrojem zábavy pro celou rodinu. Nafukovací bazén je přenosný, takže můžete uspořádat bazénovou party kdekoliv na zahradě nebo ve své oblíbené letní destinaci.

Na rozdíl od tradičních zapuštěných bazénů nebudete muset čekat týdny na první zaslouženou koupačku. Nafukovací bazén je postavený raz dva. Jakmile bazén dorazí do vašeho domova, stačí jen chvilka, abyste se mohli smočit ve svém vlastním soukromém bazénu. Sestavení nemůže být jednodušší –⁠ potřebujete pouze bazénové čerpadlo a zdroj vody. Pokud máte elektrické čerpadlo, půjde to ještě rychleji.

 

Najděte velký nafukovací bazén pro vaši rodinu a přátele

Ničím a nikým nerušený relax ve vodě je skvělý, ale ve vidaXL si můžete také koupit velký nafukovací bazén, do kterého se vejde celá vaše celá rodina nebo skupina přátel. Obří bazén se okamžitě stane oblíbeným místem všech členů rodiny a změní vaši zahradu na perfektní místo pro letní párty. V naší nabídce najdete nafukovací bazény delší než 3 m, do kterých se pohodlně vejde několik lidí.

Ve velkém nafukovacím bazénu je také dostatek místa pro stylové bazénové doplňky. Nabízíme módní bazénové nafukovačky ve tvaru jednorožců, plameňáků, a dokonce i kousku pizzy! Prohlédněte si naši kolekci bazénových doplňků a pořiďte si vše potřebné, abyste si mohli na zahradě užívat tu pravou letní zábavu. 

 

Snadná údržba

Jako každý bazén, také nafukovací bazény vyžadují pravidelnou údržbu. Například ve srovnání s velkými podzemními bazény je to ale velmi jednoduché.

Za prvé, nafukovací bazény jsou vyrobené z hladkého PVC nebo vinylového materiálu, který můžete snadno otřít s běžným pracím prostředkem. Na závěr ho stačí důkladně opláchnout, aby byl připravený na příští použití.

Jakmile máte vlastní nafukovací nebo jiný nadzemní bazén postavený na zahradě, přidejte vodu a počkejte den nebo dva, aby se voda prohřála. Pokud nemáte čas čekat, stačí do studeného bazénu přidat několik kbelíků horké vody. Abyste ho udrželi čistý od listí, trávy, hmyzu a dalších nečistot, pořiďte si bazénovou síťku, kterou snadno všechny nečistoty seberete z hladiny. Bazén můžete také zakrýt, když ho právě nepoužíváte.

V případě většího bazénu také doporučujeme používat chlorové tablety, aby voda zůstala bezpečná.

Bazénový vysavač je dalším užitečným příslušenstvím. Snadno jím vyčistíte dno bazénu, včetně rohů, které jsou jinak obtížně dosažitelné.

 

Děti si ho zamilují

Ačkoliv děti rády jezdí na kole nebo si čtou a kreslí, po čase se můžou začít poohlížet po jiné zábavě. Bazén ve vlastní zahradě je ale nikdy neunaví. Prohlédněte si naši sbírku nafukovacích bazénů, které jsou určené speciálně pro děti, s dalšími zábavnými doplňky, jako jsou skluzavky.

Zobrazit více Zobrazit méně
(0 výsledků)