Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Skříňky na víno a alkohol

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Luxusní barové skříňky

Pravděpodobně máte někde uložených pár lahví něčeho dobrého pro zvláštní příležitosti. Můžete je mít uskladněné v jakékoliv skříni, ale proč je nevystavit v luxusní skříňce na alkohol? Ta může mít nejrůznější velikosti a tvary. Pokud jste milovníci vína, můžete vystavit své nejlepší kousky ve stylovém regále s několika přihrádkami na lahve a místem, kam můžete uložit i sklenice. vidaXL má pro vás unikátní glóbus bary, které budou vypadat skvěle v každém interiéru.

Skříňky na různé druhy nápojů

U vidaXL máte jako obvykle na výběr, abychom vyhověli vašim různým potřebám. Pokud tolik neholdujete vínu a neoceníte tedy naše regály na víno, máme pro vás také barové skříňky na likéry. Hledáte-li něco, co na vaše hosty udělá opravdu velký dojem, bude glóbus bar na víno a likéry tou správnou volbou. Všechny jedinečné glóbus bary značky vidaXL jsou na povrchu dekorované námořní mapou ze 16. století a uvnitř kopií starobylé fresky, takže budou vypadat nádherně otevřené i zavřené a vnesou do vašeho interiéru kouzlo starých časů. Skříňky na alkohol jsou vyrobené z eukalyptového dřeva a jejich teplé odstíny se budou skvěle hodit do vaší domácnosti.

Ukládejte své drinky do glóbusu

Glóbus bar je ideální, pokud chcete, aby vaše barová skříňka plnila zároveň praktickou i dekorativní funkci. Bude se krásně vyjímat ve vašem obývacím pokoji a ušetří vám cestu do sklepa pokaždé, když máte společnost, protože bude neustále po ruce! Jeho víko se dá snadno otevírat i zavírat a díky vyzdobenému vnitřku nepřijde glóbusový bar o své starožitné kouzlo ani otevřený.  

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč