Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Skříňky na víno a alkohol

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr

Luxusní barové skříňky

Pravděpodobně máte někde uložených pár lahví něčeho dobrého pro zvláštní příležitosti. Můžete je mít uskladněné v jakékoliv skříni, ale proč je nevystavit v luxusní skříňce na alkohol? Ta může mít nejrůznější velikosti a tvary. Pokud jste milovníci vína, můžete vystavit své nejlepší kousky ve stylovém regále s několika přihrádkami na lahve a místem, kam můžete uložit i sklenice. vidaXL má pro vás unikátní glóbus bary, které budou vypadat skvěle v každém interiéru.

Skříňky na různé druhy nápojů

U vidaXL máte jako obvykle na výběr, abychom vyhověli vašim různým potřebám. Pokud tolik neholdujete vínu a neoceníte tedy naše regály na víno, máme pro vás také barové skříňky na likéry. Hledáte-li něco, co na vaše hosty udělá opravdu velký dojem, bude glóbus bar na víno a likéry tou správnou volbou. Všechny jedinečné glóbus bary značky vidaXL jsou na povrchu dekorované námořní mapou ze 16. století a uvnitř kopií starobylé fresky, takže budou vypadat nádherně otevřené i zavřené a vnesou do vašeho interiéru kouzlo starých časů. Skříňky na alkohol jsou vyrobené z eukalyptového dřeva a jejich teplé odstíny se budou skvěle hodit do vaší domácnosti.

Ukládejte své drinky do glóbusu

Glóbus bar je ideální, pokud chcete, aby vaše barová skříňka plnila zároveň praktickou i dekorativní funkci. Bude se krásně vyjímat ve vašem obývacím pokoji a ušetří vám cestu do sklepa pokaždé, když máte společnost, protože bude neustále po ruce! Jeho víko se dá snadno otevírat i zavírat a díky vyzdobenému vnitřku nepřijde glóbusový bar o své starožitné kouzlo ani otevřený.  

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč
Vítejte zpátky! Mezitím jsme aktualizovali naše ceny, omlouváme se!