Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Předložky

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Zobrazit více
Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Koberce a předložky vnesou do vašeho domova hřejivost

Předložky jsou prostě úžasné a mají rovnou několik funkcí! V pokoji vykouzlí příjemnou a útulnou atmosféru, a vy navíc budete mít pod nohami měkoučko a teplo. Stejně jako celá řada jiných bytových doplňků i koberce a předložky dokážou úžasně pozvednout vzhled celého pokoje. Koberce a rohože se dnes dají sehnat v nejrůznějších stylech a provedeních. My bychom vám teď chtěli říci několik slov k sortimentu, který je dostupný u vidaXL.

Koberce s krátkým a dlouhým vlasem

Koberce i předložky jsou k dispozici s krátkým i s dlouhým vlasem. Dlouhý vlas je velmi populární, protože je měkký a hřejivý při došlápnutí, a zároveň vytváří v pokoji opravdu útulnou atmosféru. Hnědý, temně černý nebo světle šedý odstín koberce hřejivý dojem ještě více zvýrazní. Některé koberce nebo předložky mají vlas několika různých délek, což vyvolává jedinečný dojem. Koberce nebo rohože s krátkým vlasem mají zase tu výhodu, že se snadno čistí a neopotřebovávají se tak rychle. Pokud máte doma zvířátko nebo pokud jde o místnost s velkým provozem, koberec nebo předložka s krátkým vlasem bude skvělou volbou.

Volba správného koberce

Koberce a předložky mohou mít celou řadu velikostí a tvarů. Velký koberec vynikne nejlépe ve velkém prostoru. Můžete také zvolit rohož v jedinečné barvě, která bude působit jako vizuální střed místnosti. Vedle obvyklého tvaru obdélníku můžete vyzkoušet i jiné tvary, které jsou právě v módě. Umístěním kulatého koberce pod vaši sedací soupravu například dosáhnete hravého efektu, a když vše ještě korunujete krásným novým konferenčním stolkem, můžete si opravdu užívat nový prostor, který jste vytvořili!

Aby se koberec nebil se zbytkem zařízení

Pokud máte interiér zařízený v klasickém, moderním nebo rustikálním stylu, je důležité tento styl uplatňovat i při výběru doplňků. Zvolte koberec v neutrálním odstínu, anebo jeden jediný kus s výrazným vzorem.

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč