Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Od teď budete pravidelně dostávat náš informační leták!
assortment_usp
Sledujte pozorně svou emailovou schránku. Slevový kupón Vám bude zaslán na Váš email během několika hodin.
*Minimální hodnota objednávky je 2800 Kč. Sleva se vztahuje pouze na zboží vidaXL. VidaXL vždy dbá na soukromí svých zákazníků, z odběrů novinek se můžete proto kdykoliv odhlásit.
close
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Psací a počítačové stoly

Psací a počítačové stoly

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
info_outline

Toto je doporučená prodejní cena dodavatele.

Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Vytvořte si vyhovující pracovní místo pomocí toho správného psacího stolu

Pracovna nebo pracovní kout musí splňovat několik důležitých kritérií. Musí zde být dostatek místa na váš ideální psací stůl, pohodlná kancelářská židle a spousta skříněk, které budou vyhovovat vašim potřebám. Pokud sedíte u práce pohodlně, máte mnohem větší šanci, že budete produktivní. U vidaXL pro vás máme fantastický výběr psacích stolů a PC stolků, které se budou perfektně hodit do vaší domácí pracovny a některé z nich i do dětského pokoje.

Počítačové stoly

Vedle klasických psacích stolů, které mají desku, popř. několik zásuvek, můžete zde u vidaXL najít také řadu speciálních PC stolů. Tyto stoly mají prostorné stolní desky a vysouvací poličky na klávesnici. Protože jejich desky jsou opravdu široké, budete míst spoustu místa i na vaše papíry a kancelářské potřeby.

Vyberte si vhodný pracovní stůl

Pokud hledáte nový kancelářský nebo psací stůl, musíte zvážit několik věcí. K jakému účelu ho budete používat nejčastěji? Pokud na něm budete mít svůj počítač nebo notebook, mělo by zbýt ještě dost místa na vaše papíry a další kancelářské potřeby. Vejde se vám psací stůl do pokoje? Pokud potřebujete velkou pracovní plochu, ale místnost není moc prostorná, mohl by být skvělým řešením rohový stůl. Nastavte svůj kancelářský stůl správně. Správná pozice při práci je mimořádně důležitá proto, abyste nepoškozovali své zdraví.

Více úložného prostoru s kancelářskou skříňkou

Potřebovali byste ve své pracovně více úložného prostoru? Dalo by se to vyřešit umístěním malé kancelářské skříňky pod váš stůl. Jednak vám to ušetří místo, jednak to udrží vaše důležité dokumenty v perfektním pořádku, protože budou uložené na vhodném místě. Ujistěte se, že skříňka má takovou výšku, aby se vešla pod váš kancelářský stůl. U vidaXL můžete také najít pracovní stoly s integrovanou zásuvkovou jednotkou.

Zbývající čas:
Aktuální nabídka:
Nezmeškejte naše nejlepší promo akce
Sleva 150 Kč*
checkmark

Nabídky pouze pro naše exkluzivní zákazníky

checkmark

Upozornění na naše nové produkty

checkmark

Aktuální informace o našich slevových kuponech

checkmark

Inspirace těmi nejnovějšími trendy

Sleva 150 Kč*
smiley_joy
Zaregistrujte se pro odběr novinek
*Minimální hodnota objednávky je 2800 Kč. Sleva se vztahuje pouze na zboží vidaXL. VidaXL vždy dbá na soukromí svých zákazníků, z odběrů novinek se můžete proto kdykoliv odhlásit.
close