Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU

Svícny

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Jejda, produkt, který hledáte, bohužel zrovna není na skladě. Podobné zboží najdete zde.

Nakupujte luxusní svíčky online

Útulnou atmosféru u vás doma můžete vytvořit velmi snadno tak, že večer zapálíte pár svíček. Výsledný efekt ještě znásobíte tím, že svíčky umístíte do atraktivního svícnu nebo lucerny na svíčku.  Svícny a stojany na svíčky plní zároveň dekorativní funkci I během dne. U vidaXL najdete skvělý výběr atraktivních svícnů do interiéru i ven, a to včetně setů svícnů, které vypadají skvěle, když jsou umístěné pohromadě. Takže neváhejte, a vytvořte si doma přesně tu útulnou atmosféru, o jaké jste vždy snili!

Využijte svícny jako bytovou dekoraci

Svícny mívají různé tvary a velikosti a bývají z různých materiálů. Můžete si například vybrat splétané dřevěné svícny, které budou vytvářet jedinečný světelný efekt na zdech. Plamínky svíček budou problikávat otvory ve dřevě a tyto svícny se budou perfektně hodit do rustikálních interiérů. Pokud je váš interiér naopak moderní, budou pro vás skvělou volbou například jednoduché mosazné svícny na větší množství svíček. Stojan na svíčku je zároveň také možností, jak dodat do interiéru barevný akcent. Pokud toužíte po změně, můžete si snadno a jednoduše nakoupit online na vidaXL něco nového a neokoukaného!

Vytvořte příjemnou atmosféru snadno

Pokud cítíte, že váš domov nepůsobí tak útulně, jak byste chtěli, mohlo by vám pomoci rozmístit po něm spoustu malých svíček v pěkných svícnech. Budou vypadat pěkně přes den, a večer dodají interiéru na hřejivosti a půvabu. Svíčky můžete používat také venku: na terase či zahradním posezení, budou rovněž působit velmi hřejivým a útulným dojmem. Proto máme u vidaXL také venkovní svícny. Ty jsou opatřeny malými dvířky, které ochrání plameny svíček před větrem.

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč