Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU
top banner

Rozzařte svou zahradu díky venkovnímu osvětlení od vidaXL

  

Nejdelší den v roce je ten tam a to znamená, že dny se od teď už jen zkracují. Pokud byste chtěli sedět na své zahradě v noci, jestli vám to však momentální počasí dovolí, tak bude nezbytné si pořídit venkovní osvětlení. Na vidaXL naleznete různé druhy vkusných a funkčních lamp pro venkovní použití, jako jsou solární lampy na zahradu, svítilny, nástěnná světla i svítidla pro osvětlení vaší cesty. Již nikdy se nemusíte bát, že by se na vaší zahradě objevil temný kout!

 

 

Líbivé nebo funkční? A proč ne obojí!

 

Osvětlení je jeden z nejdůležitějších aspektů k vytvoření příjemné atmosféry na vaší zahradě během noci. Vyberte si například lampičku na zeď, kterou umístěte do jednoho z tmavých rohů vaší zahrady a rozzařte ho. Další možností je pořízení nádherných zahradních svítilen, které umístíte pod stromy či k zahradní dekoraci a vytvoříte tak velmi výrazné osvětlení na vaší zahradě. Mimo nákupu moderních zahradních světel je vidaXL také to pravé místo pro nákup funkčních (avšak stále krásných na pohled) světel na vaší zahradu. Naše senzorové zahradní lampy se rozsvítí okamžitě, když například zaznamenají pohyb v blízkosti předních či zadních domovních dveří. Kromě toho je také navíc velmi praktické osvětlit pomocí našeho zahradního osvětlení vaši cestu, abyste během procházení po cestě zabránili nechtěnému stoupnutí do vašeho velmi pečlivě vypěstovaného květinového záhonu.

 

 

Vytvořte si plán pro vaše venkovní osvětlení

 

Stejně jako pro vnitřní osvětlení, tak i pro to venkovní, je dobré mít předem plán. Je velmi vhodné zjistit, které části vaší zahrady potřebují více světla, jakou náladu si přejete na své zahradě vytvořit a jaký je důvod použití světel na vaší zahradě. Vyberte si jasnější osvětlení kolem vaší zahradní cesty, k domovním dveřím či ke kůlně. Pro vytvoření příjemné atmosféry na vaší zahradě naopak zvolte jemnější tóny světel. Podívejte se na vidaXL, kde naleznete veškerá zahradní osvětlení a tento podzim již nebudete na zahradě sedět ve tmě!

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

vidaXL respektuje vaše soukromí
*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč