Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU
top banner

Domky na hraní pro děti - objevte svět fantazie

 

V dnešní době je pro děti tvořivost něčím neznámým. Většina z nich je přilepena očima k televizním nebo počítačovým obrazovkám a hrají si venku jen zřídka. Díky zahradním domkům na hraní pro děti je však můžete motivovat ke hře venku se svými kamarády, místo sezení doma. Díky hře venku se svými kamarády budou více společenští, zůstanou v kondici a navíc je naučíte používat fantazii. Na vidaXL naleznete různé druhy domků na hraní pro děti, sady houpaček a domečků, které obsahují houpačku, domeček na hraní pro děti a dokonce i klouzačku.

 

 

Zhoupněte se do oblak

 

Když vezmete své děti na hřiště, tak pro většinu z nás je velmi těžké neokřikovat je: "Dávej pozor! Nehoupej se tak vysoko!" Pro děti je však velmi důležité naučit si hrát a vědět, jak moc si mohou dovolit. Dovolte jim houpat se, co nejvýše to lze. Nechte je houpat se klidně až na výšku houpací tyče. Jako rodič je můžete s bezpečné vzdálenosti sledovat a pokud to bude nutné, tak zakročit. Máte na své zahradě dostatek místa? Podívejte se tedy na naše zahradní domky pro děti se dvěma houpačkami a klouzačkou. Díky našemu domečku na hraní se vaše děti mohou houpat vedle sebe a soutěžit, které z nich se vyhoupne výš!

 

 

Domek na hraní pro děti na vaší zahradě

 

Domek na hraní na vaší zahradě znamená zábavu, jak pro malé, tak pro větší děti. Jedná se o místo na zahradě plné zábavy, kam je vstup rodičům přísně zakázán a kde si děti mohou dělat, co chtějí. Do hracího domku si mohou navíc sednout a číst si knihu nebo si přinést hračky a hrát si s nimi. Podívejte se na vidaXL, kde naleznete nepřeberné množství produktů, které zajistí, že hraní venku bude pro vaše děti opět legrace!

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

vidaXL respektuje vaše soukromí
*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč