Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU
top banner

Jedinečný nábytek vyráběný z recyklovaného dřeva

 

My z vidaXL se snažíme ukázat dnešní konzumní společnosti, že vyráběný nábytek z recyklovaného dřeva je nádherný a zároveň nemusí tolik zatěžovat životní prostředí. Díky použití různých druhů recyklovaných dřev jsme schopni vyrobit nábytek, který je unikátní a překrásný. Každý kus nábytku je proto jedinečný a má také svůj vlastní příběh. Rozdílná struktura dřeva a použitý vzhled dodává našemu recyklovanému nábytku jedinečný charakter. Vzhledem k tomu, že dřevu byl vdechnut druhý život, tak to samo o sobě méně zatěžuje životní prostředí. Představte si nádhernou skříňku z recyklovaného materiálu u vás doma a ZÁROVEŇ tím méně zatížíte životní prostředí, co víc si ještě můžete přát!

 

 

Kombinace několika druhů velmi odolných druhů dřeva

 

V našem sortimentu nábytku vyrobeného z recyklovaného dřeva, kombinujeme různé druhy dřeva. Například dřevo teakové, sheesham, akáciové, mangové dřevo i palisandr. Každý z těchto druhů dřeva má různou charakteristiku co se týče tvrdosti, hrubosti, velikosti zrn i barvy. Díky použití recyklovaného dřeva pro výrobu nábytku a jejich kombinací, získáme jedinečné kusy nábytku, které neuvidíte v každém domě. Vzhledem k tomu, že každý druh dřeva je možné recyklovat pouze jednou, tak je toto pravdou. Je proto velmi důležité, abyste si uvědomili, že každý objednaný kus nábytku se může lehce lišit v barvě od jeho obrázku v našem internetovém obchodě!

 

 

Robustní a ručně vyráběný

 

Všechny kusy našeho recyklovaného nábytku jsou vyráběny ručně. Kusy dřeva jsou vybírány tak, aby spolu ladily a proto spolu tvoří jeden krásný výrazný kus nábytku. Můžete si vybrat z různých druhů nábytku v kolekcích různých stylů, jako například moderní, průmyslový, nebo dokonce klasický. To znamená, že na vidaXL si kousek svého recyklovaného nábytku vybere každý.

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
Zobrazit více
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

vidaXL respektuje vaše soukromí
*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč