Odhlásit
Nyní jste odhlášen(a).
Pokračovat
Děkujeme vám za vaši předplatné!
Zkontrolujte vaši e-mailovou schránku, brzy obdržíte Váš exkluzivní kupón!
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NÁŠ INFORMAČNÍ LETÁK

Potvrďte ho prosím kliknutím na odkaz v e-mailu, který jsme vám právě zaslali. Děkujeme vám!

Chcete-li získat svůj kód kuponu, klikněte prosím na potvrzovací odkaz v e-mailu, kterého jsme vám právě poslali.

Zavřít
POSKYTNOUT ZPĚTNOU VAZBU
top banner

Hledáte zajímavého koníčka? Přečtěte si naše tipy zde!

   

 

Na naší planetě žijí lidi s nekonečným seznamem různých koníčků a zájmů, ale jsou mezi námi i lidé, kteří toho správného koníčka hledají. Přesně ti mohou v našem článku najít tipy na zajímavé aktivity, které vám dodají energii a povolí uzdu vaší fantazii.

 

 

Odpočívejte díky kreativním koníčkům

 

Když přijdete domů po dlouhém pracovním dni, tak je jistě skvělé trošku vypustit. Někteří lidé si jdou zaběhat, projet se na kole nebo si jen sednou na pohovku a pustí si film na Netflixu. Na světě je však spoustu dalších možností, jak trávit svůj volný čas! Na vidaXL naleznete několik zábavných produktů, které vám pomohou najít si nového koníčka. Pro více informací čtěte zde!

 

Staňte se hudebníkem

 

Snili jste někdy o tom stát se hudebníkem? Potom se podívejte na vidaXL, tam najdete to pravé pro vás. Naleznete zde několik druhů hudebních nástrojů za férové ceny. Vyberte si klarinet, trumpetu nebo nechte své sousedy dobrovolně odejít do blázince díky vaší hře na bubny či dudy. Jelikož jsou tyto hudební nástroje mnohem levnější než ty z obchodů s hudebními nástroji, tak je ten správný čas zjistit, jestli je tento koníček jako dělaný právě pro vás.

 

Vyrobte si vlastní víno

 

Tak trošku jiný koníček je výroba svého vlastního vína. Na vidaXL naleznete různé druhy lisů na víno a ovoce. Během chvíle budete proto moci nabídnout svým hostům něco jiného, než obyčejné víno z jakéhokoli supermarketu! Jedno malé doporučení, ochutnejte ho před tím, než ho budete podávat.

 

Povolte uzdu své kreativitě

 

Chtěli byste raději koníčka, u kterého musíte používat kreativitu i práci rukama? Potom vás zaujmou naše sady na výrobu odznaků, látky, lepidla a další potřebné věci na výrobu něčeho kreativního. Držíte se raději plánu? Poté se podívejte na naše modelové sady, které zahrnují různé druhy 3D modelů lodí, zámků či motorek.

Seřadit podle:
Nejprodávanější
Cena:
Filtr
ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Exkluzivní nabídka pro naše členy

Produkty ve slevě

Nově v nabídce a trendy

Obdržíte slevu 150 Kč**

vidaXL respektuje vaše soukromí
*Odhlášení je možné kdykoli
**na nákup zboží značky vidaXL v hodnotě nejméně 150 Kč